Kasy fiskalne Kraków Małopolska - LANCOM

kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, inwentaryzatory, oprogramowanie magazynowe sklepowe PC Market Insoft, CDN Klasyka Optima Subiekt gastronomiczne Gastro Szef i Pos, 4Rest Soga Soho oraz stanowiska typu POS. Małopolska

 

OFERTA

Systemy fisk. - Wagi - Wagi etykietujące

kasy fiskalne krakow Małopolska

CAS LP-1.6R
cena: 2 690,00 zł netto

Waga CAS LP-1.6R to wersja wagi LP-1.6 wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym zostały umieszczone wyświetlacze dla obsługi i klienta. Waga posiada możliwość zaprogramowania 4000 kodów towarów oraz 54 klawiszy szybkiej obsługi.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

CAS CL-5000 JUNIOR R
cena: 3 250,00 zł netto Junior 5000B bez wysięgnika 3 350,00 zł netto

Waga CAS CL-5000 JUNIOR R to wyposażona w wyświetlacz na wysięgniku wersja wagi etykietującej CAS CL-5000 JUNIOR B. Urządzenie jest dostepne w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywane w placówkach handlowych różnej wielkości.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Elzab Eta-Prima
cena:

Waga etykietująca ELZAB Eta-Prima pozwala na pracę w trybach:
* samodzielnej wagi metkującej
* wagi metkującej i drukarki etykiet w systemie kasowym z komputerem, jako jednego z elementów systemu kasowego ELZAB Alfa i ELZAB Delta

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K235XS+
cena:

DIBAL K235XS+ to najprostsza waga etykietująca w ofercie firmy Lancom, przeznaczona dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łączenie wag w rozbudowane sieci. Cechuje ją wysoka niezawodność potwierdzona w licznych instalacjach oraz konkurencyjna cena.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K235XT+
cena:

Waga DIBAL K235XT+ to wersja wagi K235XS+ wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla klienta. Model ten jest również przeznaczony dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łaczenie wag w rozbudowane sieci.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

MEDESA Label300
cena:

Medesa Basic Label300 to trwała i niezawodna waga etykietująca. Została opracowana z wykorzystaniem najnowaszych technologii, co umożliwia pracę nawet w wysokich temperaturach. Polecana do średnich i dużych punktów handlowych.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K265XS
cena:

Waga DIBAL K265XS to nowość w naszej ofercie. Jest ona standardowo wyposażona w interfejsy: RS232 i RS422, które umożliwiają łączenie tego typu wag w sieci. Z tego właśnie względu oraz dzięki możliwości zaprogramowania w wadze do 4500 kodów towarów jest ona dedykowana przede wszystkim do średnich i dużych placówek handlowych. Cechuje ją wysoka niezawodność i konkurencyjna cena. Waga DIBAL K265XS jest dostępna także w wersji ze zintegrowanym na płycie głównej interfejsem Ethernet. Wagi serii K265 są programowo zgodne z wagami serii K255.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K265XT
cena:

Waga DIBAL K265XT to wersja wagi K265XS wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla klienta. Jest ona również dedykowana przede wszystkim do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Waga DIBAL K265XT jest dostępna także w wersji ze zintegrowanym na płycie głównej interfejsem Ethernet.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K235XDB+
cena:

Waga DIBAL K235XDB+ to kolejny model z serii K235+, przeznaczony dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łączenie wag w rozbudowane sieci. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K265XDB
cena:

Waga DIBAL K265XDB to kolejny model z serii K265, przeznaczony dla średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi są łączone w rozbudowane sieci. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. Waga DIBAL K265XDB jest dostępna także w wersji ze zintegrowanym na płycie głównej interfejsem Ethernet.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

DIBAL K280
cena:

Waga samoobsługowa DIBAL K280 jest dopełnieniem oferty wag etykietujących serii K. Wprowadzenie tej wagi umożliwiło przedstawienie naszym klientom kompleksowej i jednolitej oferty. Waga ta jest programowo zgodna z dobrze przyjętymi na rynku wagami K235 i K265 (zarówno w wersji płaskiej jak i z wyświetlaczem na wysiegniku). Waga ta doskonale sprawdza się zarówno w średniej wielkości placówkach handlowych jak i w dużych supermarketach. Jest ona dostępna także w wersji ze zintegrowanym na płycie głównej interfejsem Ethernet.

zobacz szczegóły


©Lancom. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Studio-eM.

Prawa autorskie do zdjęć i tekstów posiadają:
Lancom, Novitus, Torell, Elzab, Posnet