Kasy fiskalne Kraków Małopolska - LANCOM

kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, inwentaryzatory, oprogramowanie magazynowe sklepowe PC Market Insoft, CDN Klasyka Optima Subiekt gastronomiczne Gastro Szef i Pos, 4Rest Soga Soho oraz stanowiska typu POS. Małopolska

 

OFERTA

SERWIS URZADZEŃ FISKALNYCH I KLIMATYZATORÓW

BIURO HANDLOWE

30-218 Kraków, ul. Król. Jadwigi 231a
tel.: 012 425 20 26, fax: 012 625 03 01, serwis@lancom.com.pl

Czynne: pn-pt 9.00-17.00, sb 9.00-14.00
Poza godzinami pracy serwisu uszkodzenia urządzeń fiskalnych proszę
zgłaszać pod numer telefonu:   602 229 705

30-218 Kraków
ul. Królowej Jadwigi 231A
tel. 012 425 20 26 ; fax 012 637 24 10
biuro@lancom.com.pl

Zapraszamy: pn-pt w godz. 9.00 - 17.00

STRONA GŁÓWNA

kasy fiskalne krakow Małopolska

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

www.kasa-fiskalna-krakow.pl

Jesteśmy na rynku od 1992 roku. Nasze początki – to produkcja i dystrybucja sprzętu komputerowego. Podążając za potrzebami rynku, z czasem uzupełniliśmy naszą ofertę o inne elementy z szeroko rozumianej branży wyposażenia teletechnicznego małych i średnich przedsiębiorstw. W chwili obecnej misja Firmy – to projektowanie, kompletacja i wsparcie eksploatacyjne rozwiązań teletechnicznych zwiększających konkurencyjność Naszych Partnerów na rynku. Naszą ideę współpracy można sformułować w prostym stwierdzeniu:

Standardy pracy  Naszego Partnera są naszym zobowiązaniem.

W dziale systemów fiskalnych znajdą Państwo kompletną ofertę urządzeń rejestrujących sprzedaż oraz akcesoriów z nimi związanych. W skład oferty wchodzą:

kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, inwentaryzatory, oprogramowanie magazynowe sklepowe PC Market Insoft, CDN Klasyka Optima Subiekt gastronomiczne Gastro Szef i Pos , 4Rest Soga Soho oraz stanowiska typu POS.

Oferujemy sprzedaż i instalację zarówno pojedynczych urządzeń, jak i całych systemów sprzedaży dla dużych placówek.

 

Informujemy, że wejście na naszą stronę internetową powoduje utworzenie na komputerze uzytkownika plików tymczasowych (Cookies), które sa kasowane po opuszczeniu strony. Jezeli nie wyrazaja Państwo na to zgody, prosze o zmianę ustawień uzywanej Przegladarki (zablokowanie plików Cookies).


©Lancom. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Studio-eM.

Prawa autorskie do zdjęć i tekstów posiadają:
Lancom, Novitus, Torell, Elzab, Posnet