Kasy fiskalne Kraków Małopolska - LANCOM

kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, inwentaryzatory, oprogramowanie magazynowe sklepowe PC Market Insoft, CDN Klasyka Optima Subiekt gastronomiczne Gastro Szef i Pos, 4Rest Soga Soho oraz stanowiska typu POS. Małopolska

 

OFERTA

Systemy fisk. - Oprogramowanie

kasy fiskalne krakow Małopolska

System obrotu towarowego OtoMAG
cena:

Prezentowany program jest jednym z najnowocześniejszych na rynku narzędzi wspomagających dystrybucję i rozliczenie rozchodu towarów. Powstał on w wyniku współpracy z firmami produkcyjno – dystrybucyjnymi i uwzględnia doświadczenia zebrane w trakcie analizy rzeczywistych procesów gospodarczych.

Ideą przyświecającą powstaniu systemu było uszczelnienie procesu dystrybucji i umożliwienie precyzyjnego rozliczenia towarów wydawanych z magazynu. Praktyka pokazała, że postawione cele zostały zrealizowane i firmy, które zdecydowały się wdrożyć nasz system uzyskały zdumiewające efekty finansowe.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

PC-Market 7
cena:

PC-Market 7 dla Windows jest programem przeznaczonym do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią oraz siecią sklepów. Program jest przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. Posiada bardzo bogaty moduł analiz i raportów. Współpracuje z większością dostępnych na rynku kas, drukarek fiskalnych, a także wszelkiego rodzaju sprzętu jaki można spotkać w placówkach handlowych (wagi etykietujące, weryfikatory cen, kolektory danych, drukarki). W połączeniu z modułem centralnym, Konsolą Kupca, umożliwia sprawne zarządzanie siecią sklepów. Wśród ponad 3 tysięcy użytkowników PC-Market są pojedyncze placówki handlowe, małe sieci sklepów obsługiwane zdalnie z centrali oraz większe sieci sklepów niezależnych z centralnym zarządzaniem za pomocą Konsoli Kupca. PC-Market 7 to połączenie nowoczesnej technologii oraz kilkunastu lat doświadczenia i ciągłego doskonalenia produktu zgodnie z potrzebami właścicieli sklepów.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

PC-POS
cena:

PC-POS jest prostym i funkcjonalnym programem kasowym przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną).

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Program Hotelowy SOHO
cena: cena od 790,00 netto

SOHO - System Obsługi Hotelu
Program powstał przy współpracy z osobami, które na co dzień zarządzają obiektami hotelowymi. Poprzez stały kontakti z naszymi dotychczasowymi klientami jest on ciągle doskonalony zgodnie z ich sugestiami. Dzięki temu charakteryzuje się wysoką ergonomią i wygodą pracy.

Już na etapie projektowania duży nacisk położony został na intuicyjną i łatwą obsługę, co w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną sprawia, że system SOHO cieszy się coraz większą popularnością.

Niewątpliwą zaletą programu jest łatwość jego instalacji i konfiguracji, dzięki czemu duża część hotelarzy decyduje się na samodzielne wdrażanie, co dodatkowo obniża koszty zakupu oprogramowania.

Załączony do programu obszerny podręcznik gwarantuje, że rozpoczęcie pracy z programem nie sprawi trudności nawet mniej wprawnym użytkownikom komputera.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

4Rest
cena: od 1190,00 zł

System do obsługi restauracji ,kawiarni, pubów i innych obiektów gastronomicznych.

Podstawowe cechy:
- rozliczanie magazynów on-line,
- przyjazny dla użytkownika, łatwa i intuicyjna obsługa,
- obsługa ekranów dotykowych,
- współpraca z drukarkami kuchennymi (dowolna ilość),
- współpraca z drukarkami rachunków,
- obsługa palmtopów,
- praca przez Internet,
- dostosowany do obsługi sieci restauracji.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Gastro POS
cena:

Gastro POS to samodzielny program sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej. Umożliwia wybór pozycji towarowych, bonowanie zamówień i realizację sprzedaży w bardzo wygodny sposób - za pomocą ekranu dotykowego. Kelnerzy i barmani, dzięki wygodzie i szybkości pracy, nie tracą czasu na zbędne czynności, a całą uwagę mogą skupić na obsługę klienta. Praca z programem Gastro POS przypomina pracę na zwykłej kasie z tą różnicą, że klawisze wyświetlane są na ekranie, a wybór potraw jest prosty i intuicyjny. Identyfikacja kelnera następuje według kodu wstukiwanego przez ekran dotykowy lub z użyciem czytnika kart (magnetycznych, chipowych lub z kodami kreskowymi). System zdecydowanie przewyższa ergonomią oraz swoimi możliwościami każdą kasę gastronomiczną.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Gastro SZEF
cena:

Program Gastro SZEF pozwala prowadzić gospodarkę magazynową firmy gastronomicznej. W oparciu o dokumenty magazynowe oraz sprzedaży, w tym sprzedaż zrealizowaną na stanowiskach kelnerskich. Na podstawie założonych kart kalkulacyjnych program wykonuje odpowiednie rozchody składników potraw, oblicza kalkulacje, marże, wsad do kotła oraz zapotrzebowanie surowcowe. Dane z programu są podstawą ewidencji materiałowej w cenach zakupu oraz gastronomicznych, również z automatyczną dekretacją do wybranych systemów finansowo-księgowych.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

FITNET Oprogramowanie dla Fitness
cena: 0,00

Oprogramowanie dla:
Klubów Fitness i Wellnews
Centrów rehabilitacji
Centrów rekreacji
Centrów SPA
Basenów i aquaparków
Salonów kosmetycznych
Centrów odnowy biologicznej.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

CDN Optima
cena: tel.

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Takim rozwiązaniem jest CDN OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy oraz stanowi doskonałe narzędzie pracy dla biura rachunkowego. Dzięki dedykowanemu modułowi Biuro Rachunkowe, CDN OPT!MA staje się najlepszym na rynku programem do zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Obsługa kongresów
cena:

System Obsługi Kongresów SmOK służy do obsługi wszelkich imprez o charakterze kongresu, wystawy, targu, zjazdu, szkolenia itp. Jest nastawiony na obsługę pojedynczego uczestnika (firmy, osoby) lub grupy uczestników. Pozwala na obsługę imprezy od jej zdefiniowania, poprzez rejestrację wszelkich zdarzeń w czasie przygotowania imprezy i podczas jej trwania oraz na rozliczenie imprezy po jej zakończeniu

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Subiekt GT
cena:

Subiekt GT to nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.
Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

zobacz szczegóły

kasy fiskalne krakow Małopolska

Subiekt 5 EURO
cena:

Subiekt 5 EURO to nowa wersja popularnego systemu do obsługi sprzedaży - Subiekta 5. Program wzbogacony jest o niezbędne zmiany wynikające z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zawiera komplet funkcji potrzebnych do prowadzenia małego i średniego przedsiębiorstwa (m.in. wystawianie faktur i innych dokumentów handlowych, kontrola stanów magazynowych, tworzenie przydatnych zestawień i raportów). Subiekt 5 EURO posiada także szereg modyfikacji, które czynią ten program nowoczesnym narzędziem do prowadzenia firmy handlowej, usługowej i produkcyjnej w warunkach unijnych.

zobacz szczegóły


©Lancom. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Studio-eM.

Prawa autorskie do zdjęć i tekstów posiadają:
Lancom, Novitus, Torell, Elzab, Posnet