Kasy fiskalne Kraków Małopolska - LANCOM

kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, inwentaryzatory, oprogramowanie magazynowe sklepowe PC Market Insoft, CDN Klasyka Optima Subiekt gastronomiczne Gastro Szef i Pos, 4Rest Soga Soho oraz stanowiska typu POS. Małopolska

 

OFERTA

Systemy fisk. - Bileterki

System sprzedaży biletów autobusowych :

    Nasz system jest rozwinięciem systemu dotychczasowego, stosowanego przez ponad 80% polskich przewoźników, opartego na bileterkach fiskalnych Emar-05, których wyprodukowano ponad 25 000 szt.
    Integralną częścią systemu jest stanowisko komputerowe składające się ze standardowego komputera typu IBM PC i specjalnego oprogramowania służącego do:

  • przygotowania informacji o przystankach, trasach, cenach, ulgach itp.
  • zaprogramowania bileterek poprzez specjalną przystawkę komunikacyjną
  • rozliczenia sprzedaży biletów z poszczególnych bileterek
  • analizy danych pod kątem efektywności, prawidłowości rozliczeń i tworzenia dokumentów dla celów księgowych.

    Baza danych o przystankach i informacja o sprzedaży przenoszona jest pomiędzy komputerem a bileterkami za pomocą elektronicznej karty pamięci.
    W autobusie sprzedawać bilety może kierowca lub konduktor. Wydruk biletu trwa około 3 s. Bilety i ich kopie drukowane są na papierze termicznym z rolki o szerokości 38 mm.
    Na bilecie zawarte są informacje o przystanku początkowym i końcowym, cenie biletu, dacie i czasie sprzedaży z dokładnością do jednej sekundy a w przypadku biletów ulgowych o rodzaju ulgi. Bilet zabezpieczony jest przed podrobieniem specjalnym kodem szyfrowym. Bileterka Emar-105 może być opcjonalnie wyposażona w czytnik kart typu MIFARE. Karty te mogą być używane jako elektroniczny bilet miesięczny lub okresowy, jako legitymacja uprawniająca do zniżek lub elektroniczna portmonetka.


©Lancom. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: Studio-eM.

Prawa autorskie do zdjęć i tekstów posiadają:
Lancom, Novitus, Torell, Elzab, Posnet